Jako że coraz bliżej końca rejestracji na „Dermatologię małych zwierząt”, rozpoczynamy zapisy na kolejne dwa spotkania VetCo - warsztaty endoskopowe „Gastroskopia małych zwierząt” (20 maja) oraz międzynarodową konferencję „Gastroenterologia małych zwierząt” (21-22 maja).

„Gastroskopia małych zwierząt” to praktyczne warsztaty endoskopowe, które poprowadzi nasz polski specjalista, Doktor Wojciech Kowalczyk. Dzięki temu, że spotkanie odbędzie się w małej grupie (sześciu uczestników), każdy będzie miał okazję nabycia praktycznych umiejętności w zabiegach endoskopowych małych zwierząt. Więcej informacji w zakładce „Konferencje 2016”.

Wykładowcami „Gastroenterologii małych zwierząt” będą specjaliści z amerykańskich uniwersytetów Texas A&M University i Washington State University – Profesor Michael D. Willard i Profesor Rance Sellon. Profesor Willard, po wyjątkowo wysokich ocenach w ankiecie uczestników „Gastroenterologii małych zwierząt” z 2013 roku, został zaproszony przez nas do Polski po raz kolejny. Drugi wykładowca, Profesor Sellon, to absolwent aż trzech kierunków – zoologii, medycyny weterynaryjnej i immunologii – oraz specjalista ACVIM w zakresie chorób wewnętrznych i onkologii.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową tematyką konferencji i sylwetkami prelegentów.

Przypominamy, że od 2016 roku Bony Edukacyjne VetCo łączą się i można wykorzystać dowolną ich ilość na każde z wydarzeń VetCo.

Share

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet