Program został wprowadzony, aby wspomagć kształcenie ustawiczne lekarzy weterynarii.

Bon Edukacyjny VetCo można otrzymać od firmy weterynaryjnej uczestniczącej w programie Bonów Edukacyjnych VetCo. Bony można również wygrać w konkursach i promocjach organizowanych przez VetCo oraz Partnerów.

Bony Edukacyjne VetCo są jedną z możliwości gratyfikacji lekarzy weterynarii dostępną dla firm z branży weterynaryjnej za współpracę. O Bony należy pytać przedstawicieli firm, którzy odwiedzają placówki weterynaryjne.

Aby wykorzystać Bon na konferencję organizowaną przez VetCo, należy wpisać kod spod zdrapki lub naklejki w platformie edukacyjnej www.VetEdu.com.pl Opłata za konferencję automatycznie  zostanie pomniejszona o wartość Bonu. Sposób wykorzystania Bonu u Partnera opisane są bezpośrednio na jego stronie internetowej.

Bony mają nominały: 100zł, 200zł, 300zł.

Data ważności Bonu Edukacyjnego VetCo jest na nim wskazana.

Każdy z Bonów pod zdrapką lub naklejką zawiera indywidualny kod, który można wykorzystać tylko raz.

Bon można wykorzystać  podczas rejestracji na konferencje organizowane przez VetCo, na  zakup materiałów filmowych ze wszystkich dotychczasowych wydarzeń weterynaryjnych VetCo na www.VetEdu.com.pl, na zakup materiałów konferencyjnych VetCo, lub u Partnera do zakupu wskazanych  przez niego usług lub produktów.

Bon można wykorzystać na każdy z w/w pakietów.

Bon nie podlega wymianie na pieniądze. Z Bonu nie może być wydana reszta..

Tak, można wykorzystać dwa lub więcej Bonów do zapłaty za daną konferencję albo za produkt lub usługę wskazaną przez Partnera.

Aby przedłużyć ważność bonu na 2017 rok, należy do końca 2016 roku przesłać maila z kodem znajdującym się pod zdrapką na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., następnie należy zarejestrować się w portalu edukacyjnym www.VetEdu.com.pl  i wprowadzić kod do systemu.

Share

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet