Please select your page

Nasza tegoroczna Międzynarodowa Konferencja VetCo „Endokrynologia małych zwierząt w praktyce” stała sięjak wielu twierdzihistorycznym wydarzeniem. Poświęcona została w całości jednej dziedzinie, i chociażby z tego powodu była bezprecedensowa. Jeszcze nigdy dotąd nie poświęcono endokrynologii aż 16 godzin (bardzo praktycznych) wykładów. Ogromnym atutem tego wydarzenia byli amerykańscy prelegenciRichard Nelson i Mark Peterson, którzy należą do absolutnej czołówki światowej weterynarii, nie mając sobie równych w dziedzinie endokrynologii.To niezwykły sukces i wielki zaszczyt, że przyjęli oni zaproszenie VetCo, i po raz pierwszy w historii odwiedzili Polskę

O najwyższym poziomie merytorycznym Międzynarodowej Konferencji VetCo świadczył m.in. bezprecedensowy fakt, że sala w Falentach była niemal pełna do końca Konferencji (do godziny 17 w niedzielę!). Ponadto, wykładowcy bardzo chętnie odpowiadali na pytania, a w kuluarach konsultowali trudne przypadki kliniczne.

 

 

Dodatkowo, zadbaliśmy o komfort naszych uczestników i sponsorów zapewniając miłą atmosferę, znakomite jedzenie, dogodne warunki dojazdu, wygodny hotel i darmowy parking. Jako pierwsi wprowadziliśmy nielimitowane przerwy kawowe, umożliwiające uczestnikom złapanie chwili oddechu w dowolnym momencie. Po ciężkim dniu wykładów uczestnicy mogli się odprężyć podczas uroczystego bankietu przy latynoskich rytmach zespołu Jacka Stefanika.

 

 

 

Międzynarodowa Konferencja VetCo
„Endokrynologia małych zwierząt w praktyce”
znakomicie wpisała się w obchody
ŚWIATOWEGO ROKU WETERYNARII 2011.

Share

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet