Veterinary Consulting & Control (VetCo) jest inicjatywą o zasięgu globalnym, wychodzącą naprzeciw wyzwaniom edukacyjnym XXI wieku. Naszą misją jest poprawa i utrzymanie wysokiej jakości wiedzy lekarzy weterynarii w Europie poprzez zapewnienie najwyższych standardów kształcenia ustawicznego. Nasze działania obejmują wiele dziedzin z zakresu zawodu lekarza weterynarii, w rozumieniu leczenia zwierząt, zarządzania zdrowiem publicznym, a także ważną rolę w epidemiologii.

Naszym celem jest stworzenie nowoczesnych inicjatyw edukacyjnych poświęconych praktykującym lekarzom weterynarii. Oferujemy specjalistyczne kursy i warsztaty tematyczne. Współpraca z wiodącymi uniwersytetami i ośrodkami badawczymi w USA i Kanadzie gwarantuje, że ​​szkolenia prowadzone przez wybitnych wykładowców są najwyższej jakości. Zapraszamy również renomowanych polskich specjalistów.

Dołożymy wszelkich starań, aby jakość naszych spotkań, zarówno merytoryczna, jak i organizacyjna, ustanowiła nowe, wysokie standardy CE w Europie.

Wszystkim ideom przyświeca nasze motto: "To Benefit People and Animals of the World".

 

Zapraszamy Państwa do współpracy oraz do uczestnictwa w naszych projektach edukacyjnych!

Do zobaczenia na Konferencji VetCo!

Share

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet