wroPolskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt zaprasza Lekarzy Weterynarii oraz Techników Weterynaryjnych na konkurs fotograficzny z okazji XXIII Kongresu PSLWMZ, który odbędzie się w Warszawie w dniach 13-15 listopada br.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie tytułu Lekarza Weterynarii lub Technika Weterynarii oraz przesłanie na adres e-mail pojedynczej fotografii w tematyce nawiązującej do zwierząt domowych.

Nagrodą główną jest darmowe zaproszenie na XXIV Kongres Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt w 2016 r. Ponadto zostaną wyróżnione 4 prace które zostaną opublikowane na łamach serwisu internetowego PSLWMZ.

Prace należy przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 9 listopada 2015r. włącznie, w tytule wiadomości wpisując słowo "KONKURS", a także zamieszczając w treści wiadomości oprócz zgłaszanej pracy imię i nazwisko, wraz z pełnym adresem zamieszkania oraz numerem telefonu. Fotografie nadsyłanie przez uczestników muszą być wykonane w okresie pomiędzy 1 stycznia 2015r. a 10 października 2015 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 14 listopada br. na łamach serwisu internetowego PSLWMZ oraz na uroczystym bankiecie podczas XXIII Kongresu PSLWMZ.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o szczegółowe zapoznanie się z obowiązującym regulaminem.

www.pslwmz.pl

Share

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet