Please select your page

sellon

Profesor Rance Sellon, DVM, PhD, BS, DipACVIM;

Obraz6

Profesor Sellon jest absolwentem zoologii (Texas Tech University w 1981 roku), medycyny weterynaryjnej (Texas A&M University w 1987 roku) oraz ukończył doktorat w dziedzinie immunologii (North Carolina State University) w 1995 roku. Jest dyplomowanym lekarzem weterynarii ACVIM w zakresie chorób wewnętrznych i onkologii. Obecnie zajmuje stanowisko starszego wykładowcy na Washington State University.

Profesor Sellon jest autorem licznych badań naukowych, artykułów oraz rozdziałów w podręcznikach weterynaryjnych, m.in. Small Animal Toxicology, Clinical Veterinary Advisor: Dogs and Cats, Infectious Diseases of the Dog and Cat, Textbook of Veterinary Internal Medicine czy Kirk's Current Veterinary Therapy.

willardProfesor Michael D. Willard DVM, DipACVIM;

Obraz5

Prof. Willard ukończył Texas A&M University w 1975 roku. Staż w zakresie chorób wewnętrznych odbył na Michigan State University. Stanowiska dydaktyczne zajmował na Michigan State University, Mississipi State University i obecnie na Texas A&M University.

Prof. Willard jest profesorem nauk klinicznych małych zwierząt specjalizującym się w gastroenterologii, chorobach wątroby i trzustki oraz endoskopii. W ramach podyplomowego kształcenia ustawicznego lekarzy weterynarii wygłosił ponad 2500 godzin wykładów.

Jest autorem przeszło 80 recenzowanych publikacji i ponad 100 rozdziałów w książkach. Wolne chwile poświęca uprawie roli i hodowli zwierząt, łowieniu ryb oraz grze w szachy (z której czerpie radość, mimo iż nie jest w niej mistrzem).

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet