Please select your page

Rafał BorońDr Rafal Boron, PgCertSAECC, MRCVS

  vetsnow logo

Rafał Boroń ukończył Wydział Weterynaryjny na Akademii Rolniczej w Lublinie w roku 1996. Po 10-u latach pracy w lecznicy weterynaryjnej w Polsce przeniósł się do Wielkiej Brytanii, gdzie początkowo pracował w lecznicy w Szkocji. Od roku 2006 związany z Vets Now – największą na świecie grupą zajmującą się przypadkami Emergency & Critical Care. Vets Now posiada trzy szpitale referalne oraz 56 klinik ECC na terenie Wielkiej Brytanii. Początkowo pracował jako Veterinary Surgeon, następnie Principal Veterinary Surgeon w dwóch klinikach (Derby oraz Stoke-on-Trent), a aktualnie pracuje jako Clinical Leader Veterinary Surgeon w klinice w Stoke. W roku 2019 ukończył specjalizację  w zakresie Emergency & Critical Care (PgCertSAECC) sygnowaną przez Nottingham University oraz BSAVA.

Corocznie uczestniczy w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach dotyczących medycyny weterynaryjnej w zakresie ECC: zarówno w Europie (Brytyjski kongres Vets Now oraz Europejskie sympozjum ECC – EVECCS) jak i w Stanach Zjednoczonych (Międzynarodowe sympozjum ECC – IVECCS).

Prowadzi szkolenia w zakresie ECC w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce w ramach Polskiego Towarzystwa Weterynaryjnej Medycyny Ratunkowej (PAVECC) oraz jest współorganizatorem szkoleń dla lekarzy weterynarii z zakresu ECC

.

3

bony.jpg

megavet