Please select your page

hacket finalTimothy Hackett, DVM, Diplomate, American College of Veterinary Emergency & Critical Care, Director of the Veterinary Teaching Hospital

Colorado state

Dr Timothy Hackett jest dyplomowanym specjalistą w dziedzinie medycyny ratunkowej oraz intensywnej terapii zwierząt towarzyszących, obecnie został mianowany dyrektorem zastępczym Szpitala Uniwersyteckiego Colorado State University.

Dr Hackett, profesor na Wydziale Nauk Klinicznych został szefem oddziału Stanów nagłych i intensywnej terapii, a także ekspertem w zakresie udzielania pierwszej pomocy i postępowania w stanach nagłych u małych zwierząt.

Dr Hackett od niemal 22 lat prowadzi praktykę weterynaryjną z zakresu medycyny ratunkowej i intensywnej terapii małych zwierząt. Ukończył studia na Uniwersytecie Stanu Kolorado, gdzie uzyskał tytuł doktora medycyny weterynaryjnej, a następnie ukończył staż w szpitalu dla zwierząt w Los Angeles. Później powrócił na Colorado State University na trzyletnią rezydenturę i specjalizację w dziedzinie nauk klinicznych. Po ukończeniu rezydentury, dr Hackett powrócił do Kalifornii jako pierwszy dyplomowany specjalista medycyny ratunkowej i intensywnej terapii małych zwierząt w Południowej Kalifornii, gdzie prowadził praktykę weterynaryjną przez dwa lata, zanim dołączył do wydziału Colorado State University w 1996 roku.

Share

bony.jpg

Tellvet

megavet

wsava