Please select your page

fosterpenn logo noname

JD Foster, VMD, DACVIM (SAIM)

Doktor JD Foster zdobył tytuł lekarza weterynarii na University of Pennsylvania. Po kilku latach pracy w prywatnej praktyce związanej z małymi zwierzętami, ukończył staż na VCA Norwalk, a następnie rezydenturę z chorób wewnętrznych na University of Wisconsin. Doktor Foster szkolił się w technikach zewnątrzustrojowych pod okiem najlepszych specjalistów z University of California w Davis, m.in. Profesora Larrego Cowgilla.

Przez cztery lata był wykładowcą na University of Pennsylvania, gdzie otworzył oddział terapii zewnątrzustrojowych, w tym hemodializy, hemoperfuzji i wymiany osocza. W 2016 roku dołączył do zespołu Friendship Hospital for Animals. Jego zainteresowania badawcze dotyczą niekonwencjonalnych zastosowań oczyszczania zewnątrzustrojowego, ostrego uszkodzenia nerek i kłębuszkowego zapalenia nerek.

Langston CathyThe Ohio State University 800x300

Catherine E. Langston, DVM, DACVIM (SAIM), Associate Professor

Profesor Catherine Langston ukończyła studia weterynaryjne na Louisiana State University, następnie odbyła staż i rezydenturę w Animal Medical Center oraz specjalistyczny staż z chorób nerek i hemodializy na University of California w Davis. Była szefem oddziału nefrologicznego AMC od 1999 roku.

Jej zainteresowania kliniczne dotyczą leczenia przewlekłej choroby nerek, komplikacji związanych z hemodializą oraz leczenia anemii w przewlekłej chorobie nerek. Profesor Langston jest jednym z organizatorów Advanced Renal Therapies Symposium.

bony.jpg

Tellvet

megavet

wsava