Please select your page

alt

cornell university logo

Santiago Peralta, DVM, DAVDC, Assistant Professor

Prof. Peralta uzyskał dyplom lekarza weterynarii w 1999 roku na La Salle University w Kolumbii. Zanim zaczął specjalizować się w stomatologii i chirurgii stomatologicznej, przez sześć lat pracował w prywatnej przychodni weterynaryjnej. W 2009 roku ukończył rezydenturę w stomatologii i chirurgii jamy ustnej na University of California w Davis, a następnie w 2011 roku objął stanowisko szefa sekcji stomatologii na Cornell University. 

Prof. Peralta jest dyplomowanym lekarzem weterynarii American Veterinary Dental College.

alt

ucdavis

Boaz Arzi, DVM, DAVDC, DEVDC, Associate Professor

Prof. Arzi ukończył studia w 2002 roku na Szaint Istvan University w Budapeszcie, po czym wrócił do swoich rodzinnych stron i rozpoczął pracę w szpitalu weterynaryjnym w Hajfa w Izraelu. Po pięciu latach intensywnej pracy klinicznej wyjechał do USA i ukończył rezydenturę z stomatologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej na University of California w Davis. W 2010 roku rozpoczął pracę w laboratorium dr. Athanasiou na Katedrze Inżynierii Biomedycznej w UC Davis, gdzie opracowuje metody bioinżynieryjnego tworzenia chrząstek włóknistych i bada ich chirurgiczne zastosowanie. W 2012 roku uzyskał tytuł dyplomowanego lekarza weterynarii American Veterinary Dental College. 

 Jego główne zainteresowania dotyczą rekonstrukcji szczękowo-twarzowych, inżynierii tkankowej i technik mikrochirurgicznych.

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet