Please select your page

neskalogo 02 kopia1

Lek. wet. Agnieszka Neska-Suszyńska

Lek. wet. Agnieszka Neska-Suszyńska specjalizuje się w leczeniu pacjentów z chorobami nerek  i dróg moczowych, a także w leczeniu chorób o podłożu endokrynologicznym. W swojej Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej na warszawskim Ursynowie konsultuje przypadki nefrologiczne z całej Polski, zapewniając nowoczesną i kompleksową diagnostykę oraz zaawansowane metody leczenia, z terapią nerkozastępczą (hemodializy) włącznie.

Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie, który ukończyła w 2006 roku, następnie pogłębiając swoje umiejętności pod okiem najlepszych amerykańskich internistów z kliniki AMC w Nowym Jorku oraz Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis, gdzie w asystowała w pionierskich badaniach klinicznych, konsultowała nietypowe przypadki zaburzeń nefrologicznych i  zatruć oraz  przeprowadzała specjalistyczne terapie uwzględniające hemodializę i inne techniki detoksykacyjne.    

Zainteresowania naukowe: techniki detoksykacyjne, transplantacje nerek, choroby kłębuszkowe nerek, niedokrwistość tła nerkowego.

Pic Yann Queau

rc logo

Yann Quéau, DVM, DACVN

Dr Quéau ukończył National Veterinary School w Tuluzie (Francja) w 2007 roku. Jego praca dyplomowa dotyczyła wpływu starzenia się psów na ich filtrację kłębuszkową. Jako absolwent odbył staż na oddziale nefrologii i hemodializy oraz rezydenturę na oddziale dietetyki klinicznej małych zwierząt University of California, Davis. W 2011 zdobył tytuł specjalisty American College of Veterinary Nutrition (ACVN), a obecnie pracuje jako naukowiec w Royal Canin Research Center w Aimargues we Francji.

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet