Rebecca L. Stepien

Rebecca L. Stepien jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Wisconsin-Madison. Rezydenturę z zakresu kardiologii odbyła na Uniwersytecie Stanowym Ohio. Następniewykładała na Royal Veterinary College w Londynie oraz na Virginia-Maryland Regional College of Veterinary Medicine.

Prof. Stepien jest obecnie profesorem na Uniwersytecie Wisconsin, gdzie od 1994 roku nadzorujepraktykę studencką, wykłada i leczy pacjentów.

Rebecca Stepien jest magistrem Nauk Klinicznych, dyplomowanym specjalistą American College of Veterinary Internal Medicine z zakresu kardiologii i byłym prezesem specjalności kardiologicznejACVIM.

Jej zainteresowania naukowe i kliniczne skupiają się na diagnostyce i leczeniu nadciśnienia,chorobach zastawki mitralnej u chartów, leczeniu niewydolności serca oraz etyce w weterynarii.

Prof. Stepień aktywnie uczestniczy i wykłada na międzynarodowych konferencjach. W 2008 rokuzostała uhonorowana nagrodą British Small Animal Veterinary Medical Association Bourgelat Award zawybitny wkład w praktykę weterynaryjną małych zwierząt.

Dodatkowe informacje

Czytany 1665 razy

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet