Koty 2018 PL

Rejestracja na konferencję „Medycyna kotów” właśnie ruszyła! Zapraszamy Państwa 8-9 września na wykłady Master level, poświęcone medycynie kotów, w tym m.in. anestezjologii, terapii bólu, kotom geriatrycznym.

Uczyć będą wspaniałe i charyzmatyczne „Cat Ladies”, autorki najbardziej cenionych podręczników o medycynie kotów: Susan Little i Sheilah Robertson.

Uwielbiana przez polskich lekarzy i ceniona na całym Susan Little - „nasza weteranka” jest z nami po raz trzeci, za każdym razem prezentując nowe treści! Autorka „The Cat: Clinical Medicine and Management” oraz „August's Consultations in Feline Internal Medicine” - podręczników, do których odwołują się lekarze z całego świata!

Natomiast Sheilah Robertson odwiedzi Polskę po raz pierwszy! Jest nam bardzo miło gościć ją na wrześniowej konferencji VetCo! Autorka niesamowicie pomocnej książki “Feline Anesthesia and Pain Management”!

Podczas kilku dni prelekcji będziecie mieli Państwo okazję do pogłębienia wiedzy oraz wymiany doświadczeń i dyskusji. Program konferencji jest wyczerpujący. Zapraszamy wszystkich ambitnych do dokładnego zapoznania się z nim i rejestracji!

http://vetedu.com.pl/szkolenia

Share

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet