Dotychczasowy Powiatowy Lekarz Weterynarii w Opocznie, Włodzimierz Skorupski, obejmie stanowisko Głównego Lekarza Weterynarii.

Włodzimierz Skorupski został powołany przez premier Beatę Szydło. We wtorek, 9 lutego br., nominację wręczył minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel.

Do tej pory, od marca 2014 roku, funkcję Głównego Lekarza Weterynarii pełnił Marek Pirsztuk.

Na oficjalnej stronie inspektoratu Marek Pirsztuk podziękował wszystkim swoim dotychczasowym współpracownikom:

„Nadszedł Czas aby się rozstać, ponieważ to ostatni dzień pełnienia funkcji Głównego Lekarza Weterynarii. To był czas kiedy miałem możliwość pracy w pewnym zakresie, z wami Wszystkimi. Serdecznie Dziękuje Wam Wszystkim, Przyjaciołom, Kolegom za Wasze wsparcie, doradztwo i współpracę przez ten okres. W swojej pamięci zachowam ten czas wzajemnej współpracy, pokonywania trudności i wezwań, które wystąpiły, oraz wielu owocnie zakończonych działań na rzecz dobra publicznego. I chociaż fizycznie odchodzę z zajmowanego stanowiska, zawsze  w mojej pamięci pozostaną ludzie, z którymi współpracowałem. Niewątpliwym zaszczytem jest współpraca z osobami o dużym profesjonalizmie, zaangażowaniu w realizację zadań, a ta współpraca właśnie taką była (...).”

Źródło: minrol.gov.pl, wetgiw.gov.pl

Share

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet