Niecały miesiąc pozostał do spotkania z wyjątkowymi dermatologami – Profesor Cole i Profesorem Noxonem – a zaledwie dwa tygodnie do zakończenia okresu tańszej rejestracji na konferencję „Dermatologia małych zwierząt”.

Profesor Noxon to wyjątkowy wykładowca i wieloletni klinicysta, którego pasją jest nauka. Jest specjalistą ACVIM w dziedzinie chorób wewnętrznych małych zwierząt, byłym Prezydentem American Academy of Veterinary Dermatology, a także członkiem North American Veterinary Dermatology Forum.

Na co dzień konsultuje trudne przypadki dermatologiczne w Zakładzie Dermatologii Lloyd Veterinary Medical Center Iowa State University. Jego zainteresowania badawcze obejmują patogenezę i leczenie ziarniniaka z wylizywania, kontrolę grzybicy w środowisku, otologię oraz nowoczesne sposoby nauki - komputerowe przypadki kliniczne i symulacje.

Na kwietniowym spotkaniu Profesor James Noxon przedstawi nowe spojrzenie na dawne metody diagnostyczne w dermatologii, podzieli się ciekawymi wskazówkami w związku z obowiązkowym i kluczowym w dermatologii weterynaryjnej badaniem cytologicznym i mikroskopowym, a także opowie o prawidłowych i skutecznych sposobach leczenia zapalenia ucha. Prof. Noxon wyjaśni także jak radzić sobie z frustrującymi i nawracającymi przypadkami otologicznymi.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletnym programem spotkania "Dermatologia małych zwierząt".

Share

3

bony.jpg

megavet