Kolejną konferencją VetCo w 2016 roku, po „Onkologii i hematologii małych zwierząt”, będzie „Dermatologia małych zwierząt” ze specjalistami z Ohio State University oraz Iowa State University. 16 i 17 kwietnia spotkamy się z Profesor Lynette K. Cole oraz Profesorem Jamesem O. Noxonem. Oboje są dyplomowanymi specjalistami w dziedzinie dermatologii weterynaryjnej z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konferencji.

Tematyka spotkania: http://vetco.org/konferencje-2016/dermatologia-maych-zwierzt/program

Biografie prelegentów: http://vetco.org/konferencje-2016/dermatologia-maych-zwierzt/wykadowcy

A dla spragnionych wiedzy dermatologicznej dr n. wet. Dorota Pomorska-Handwerker z Lubelskiej Polikliniki Weterynaryjnej organizuje praktyczne kursy, na których zostaną omówione najważniejsze sposoby diagnostyki chorób skóry. Pierwszy z nich, przeznaczony dla osób średniozaawansowanych, odbędzie się w dniach 20-21 lutego w Lublinie. Po odbyciu kursu jego uczestnicy będą w stanie sprostać większości trudnych przypadków w codziennej praktyce. Kolejny to „50 najtrudniejszych przypadków dermatologicznych”, na który dr Pomorska-Handwerker zaprasza już w marcu. Będą to interaktywne warsztaty gdzie zaprezentowani zostaną pacjenci z Lubelskiej Polikliniki Weterynaryjnej. Dodatkową opcją dla wszystkich zainteresowanych jest tygodniowy, indywidualny kurs dermatologiczny, którego tematyka zostanie dopasowana do zainteresowań kursanta.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.poliklinikaweterynaryjna.pl/tresc,akademia-dermatologii.html

Kontakt z dr Dorotą Pomorską-Handwerker: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PS. Już wkrótce rozwiązanie naszej zagadki dermatologicznej. Wyniki ogłosimy na facebooku VetCo i na naszej stronie www.vetco.org!

Źródło zdjęć: http://www.news.iastate.edu/news/2014/11/13/canoxon

Share

3

bony.jpg

zoetis2024

megavet