Please select your page

adr n. wet. Magdalena Garncarz

 

 

 

 

 

Dr n. wet. Magdalena Garncarz ukończyła Uniwersytet Kalifornijski w Davis, w Stanach Zjednoczonych, gdzie się wychowała. W 1993 roku uzyskała dyplom Bachelor of Science z dziedziny Animal Science (Nauka o Zwierzętach). Podczas studiów pracowała w wielu lecznicach weterynaryjnych jako technik weterynarii oraz odbyła liczne praktyki z różnych dziedzin, m.in. hodowli i rozrodu koni, medycyny zwierząt egzotycznych, medycyny ostrego dyżuru.

Dr Grancarz zamierzała ukończyć weterynarię również na Uniwersytecie w Davis, jednak  po podstawowych studiach wybrała się na wakacje do Polski, gdzie została na dłużej.

W 1999 roku ukończyła naukę na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SSGW, a w 2000 roku rozpoczęła studia doktoranckie. Obecnie zajmuje się pacjentami kardiologicznymi na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej, a jej badania dotyczą zagadnienia relaksacji mięśnia sercowego za pomocą badania echokardiograficznego.

Od kilku lat jeździ na praktyki do UC Davis na oddział kardiologii, gdzie uczy się od najlepszych specjalistów z tej dziedziny.

Razem z mężem pracuje w klinice Pet-Vet, opiekując się pacjentami okulistycznymi. Jednak od dwóch lat coraz częściej poświęca się kardiologii ze względu na zmianę profilu lecznicy.  Obecnie przed każdym zabiegiem operacyjnym w ofercie znajduje się pełne badanie internistyczne ze szczególnym naciskiem na układ krążenia (obejmując również badanie elektrokardiograficzne).

Share

3

bony.jpg

megavet