Please select your page

Obraz1

Kei Hayashi, DVM, PhD;

cornell university logo

Dr. Kei Hayashi ukończył studia na Uniwersytecie w Tokio (BVMS/DVM/PhD), a następnie uzyskał stopnie naukowe MS i PhD na Uniwersytecie w Wisconsin. Później odbył staż w dziedzinie chirurgii małych zwierząt na Uniwersytecie w Wisconsin i został absolwentem American College of Veterinary Surgeons. Był także asystentem na katedrze chirurgii ortopedycznej małych zwierząt w Michigan State University, a następnie przeniósł się do Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis.  Dr. Hayashi jest członkiem rady doradczej Asian Society of Veterinary Surgery (AiSVS), Japanese College of Veterinary Surgeons (JCVS), a także Asian Board of Veterinary Specialties (AiBVS).

Opublikował ponad 100 artykułów naukowych z zakresu badań ortopedycznych. Jego praca naukowa koncentruje się na patologii uszkodzenia ścięgien/więzadeł i procesie gojenia się ran, systemach całkowitej wymiany stawów, profilowaniu molekularnym osteoarthritis, ortopedii porównawczej oraz medycynie sportowej.

Barbro Filliquist

Barbro Filliquist, DVM, DACVS, DECVS;

ucdavis logo

Dr. Barbro Filliquist jest absolwentem American College of Veterinary Surgeons oraz European College of Veterinary Surgeons.  Dyplom lekarza weterynarii uzyskała na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis. Po ukończeniu studiów odbyła staż w dziedzinie medycyny oraz chirurgii małych zwierząt na Uniwersytecie w Pensylwanii. Ponadto pracowała w Szwecji w Evidensia Strömsholm Specialty Hospital.  Od 2017 roku należy do zespołu Chirurgii Ortopedycznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis.

Naukowe zainteresowania Dr. Filliquist obejmują nieinwazyjne techniki chirurgiczne, operacje stawów oraz stosowanie antybiotyków i zapobieganie zakażeniom miejsc operowanych.

Sprawdź nasz
kanał na Youtube

vetcoFilmy

 

 

 

 

megavet

 

 

Tellvet

VetEdu

csava.jpg